w

Realizator podczas turnieju CSGO postanowił zrobić sobie kiełbaski na ogniu spod sceny

Podczas transmisji z turniejów CS:GO dzieją się niekiedy naprawdę dziwne rzeczy. Czasami można się jednak z nich nieźle pośmiać.


Choć samo Valve raczej nie ma poczucia humoru, to osoby związane z CS:GO już jak najbardziej. Najbardziej uwidacznia się to podczas różnego rodzaju turniejów, które pokazują, jak wygląda to środowisko od środka.

Ludzie związani z turniejami, czy to organizatorzy, czy sami gracze, często w jakiś sposób trollują, urozmaicają rozrywkę, bawią się po prostu CS’em. Tak było podczas oficjalnej transmisji z Pinnacle Cup Championship.

Kiełbaska na wizji

Podczas jednego z ujęć widzowie mogli zobaczyć kiełbaskę przyczepioną do kijka, która zawisła na chwilę na ogniu, który jest standardowym elementem tego typu turniejów. Trudno byłoby faktycznie zrobić na tym kiełbaskę, ale oczywiście nie chodziło o faktyczne jej podgrzanie.

CS:GO mimo wszystko ma ten świetny, unikalny klimat, który ciężko byłoby komukolwiek podrobić. Trudno wyobrazić sobie, by takie rzeczy działy się podczas turniejów w LoLu, czy Overwatchu. A w CS:GO raczej nikogo nie dziwią, ani nie szokują.