w

Valve przywróci boty do CSGO? Ogromna krytyka graczy nie cichnie, a jest coraz głośniejsza

Po kilku dniach od aktualizacji nic się nie zmieniło. Gracze nadal uważają, że usunięcie botów było błędem.


To zupełnie normalne, że w dniu aktualizacji podniosła się głośna dyskusja odnośnie zasadności wprowadzonych zmian. Minęło jednak już kilka dni i gracze zamiast bardziej rozumieć decyzję Valve, to coraz bardziej pukają się w głowę.

Dochodzi do tego, że powstają nawet specjalne petycje i tagi na Twitterze tylko do tego, by zmusić deweloperów do dyskusji.

Niezadowolenie rośnie

Valve póki co milczy, ale wydaje się, że twórcy CS:GO będą w końcu zmuszeni udzielić graczom odpowiedzi i wyjaśnić swoją filozofię. Na ten moment codziennie powstaje kilkanaście, kilkadziesiąt tematów o tym na Reddicie i wszystkie są negatywne.

Wiele osób wręcz twierdzi, że do tej pory nie spotkali się z tak dużą toksycznością, jak po ostatniej aktualizacji. Inni grożą, że jeżeli zmiana nie zostanie cofnięta, lub zmodyfikowana, to po prostu przerzucą się na Valoranta. Oczywiście nie jest to koniec świata, ale wydaje się, że to jedna z niewielu tak napiętych sytuacji, jakie miały miejsce ostatnio w FPS’ie Valve.

Pytanie, czy Valve faktycznie będzie chciało podjąć ten temat. Póki co wydaje się, że po prostu deweloperzy nie będą mieli wyboru.