w

S1mple postawił CSGO pewien warunek, który zmieniłby CS-a na zawsze. Już są pierwsze oferty

S1mple dołączył się do ruchu, który bardzo mocno zabiega o przeniesienie CS:GO na nowy poziom.


CS:GO jest zdecydowanie jednym z najmocniejszych tytułów na rynku. Po zakończonym Majorze gracze chcieliby, żeby CS przeniósł się na wyższy poziom. Valve i ESL mają niezłą zagwozdkę, bowiem w temacie wypowiada się coraz więcej osób.

Początkowo był to żart, ale ma to już swoje całkiem spore konsekwencje. O co w tym wszystkim chodzi? O następnego Majora, który miałby się odbyć na stadionie piłkarskim. S1mple już napisał na swoim Twitterze, że albo stadion, albo on nie jedzie.

CS:GO przeniesie się na stadiony?

S1mple napisał to zapewne pół żartem, pół serio, ale to wystarczyło, by stadiony faktycznie zaczęły oznaczać oficjalne konto CS:GO na Twitterze.

Mało kto się spodziewał, że wszystko stanie się tak szybko. Możliwe, że Valve i ESL faktycznie coś podziałają w temacie, choć jak dotąd jest za wcześnie, by cokolwiek o tym móc powiedzieć.

Tylko czas pokaże, czy ruch graczy i osób zaangażowanych w tworzenie społeczności cokolwiek da. Takie wydarzenia raczej planuje się ze sporym wyprzedzeniem, a ESL zapewne już dawno temu wybrał miejsce kolejnych rozgrywek.