w

Skiny postaci z Counter Strike 1.6 w CSGO? Pomysł gracza, który ma dużą szansę na realizację

Członek społeczności CSGO zaproponował, aby dodano możliwość zakupu agentów znanych z wersji 1.6.


Jeden z członków społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive przedstawił interesujący pomysł na Reddcie, który z pewnością poparłaby spora część graczy. Mowa tu o dodaniu agentów, którzy fani Counter-Strike’a mogą kojarzyć z jednej z najbardziej lubianych części tego FPS-a – wersji 1.6. Taki powrót do przeszłości spodobałby się zwłaszcza starszym użytkownikom, którzy spędzili mnóstwo czasu w kultowej jeden-szóstce.

Modele z CS 1.6 w CS:GO

Postacie, które zaproponował użytkownik można zobaczyć na poniższym obrazku. Są to najpopularniejsi agenci, którzy już na pierwszy rzut oka przywołują wspomnienia z Counter-Strike’a 1.6. Oczywiście przed dodaniem do gry wymagałyby one niemałych poprawek i przystosowania do grafiki z GO, czyli tzw. remasteru.

Valve ostatnio ma okres, w którym o wiele bardziej słucha swojej społeczności. Nic dziwnego, swoją premierę już oficjalnie 2 czerwca ma Valorant – jedyny poważny konkurent CS:GO. W związku z tym jest szansa, że widząc popularność tej propozycji, Valve sięgnie po najlepsze wspomnienia, jakie posiadają gracze.