w

Skrzynia i skiny CSGO operacji Broken Fang zyskają na wartości? Mogą zostać wycofane z rynku

Operacja Broken Fang będzie wyjątkowa? Część jej przedmiotów może nie być dostępna w przyszłości.


Na pierwszy rzut oka wydaje się, że operacja Broken Fang niespecjalnie różni się od swoich poprzednich operacji. Okazuje się, że w przyszłości może to ulec zmianie, ponieważ część ze wszystkich 50. skinów może mieć nieco inny stopień dostępności w przyszłości.

Oznacza to, że skórki staną się niezwykle rzadkie, a tym samym ich cena stanie się zdecydowanie wyższa.

Havoc i Control znikną na dobre po zakończeniu operacji?

Operacja Broken Fang ma zakończyć się już 30 kwietnia, zatem całkiem niedługo. Po tym terminie zniknąć mają takie kolekcje jak Havoc i Cntrol, zatem gracze przez długi czas mogą nie zobaczyć AWP Fade i AK-47 Rentgen.

Oznacza to również, że skórki nieco niższego poziomu, których jest zdecydowanie więcej na rynku Steam, również z czasem będą droższe. Sama skrzynia Broken Fang stanie się rzadkim dropem, który będzie pożądany przede wszystkim przez kolekcjonerów.

Być może warto zaopatrzyć się w część przedmiotów z kolekcji Havoc lub Control do 30 kwietnia. Taka inwestycja może zwrócić się w przyszłości z dość satysfakcjonującym zyskiem, gdyż wiele wskazuje na to, że wcześniej wymienione kolekcje będą niezwykle pożądane przez kolekcjonerów.