w

Stare, „polskie” Virtus.Pro raz jeszcze zagra ze sobą w CSGO. Showmatch praktycznie pewny

Polacy uwielbiają historię polskiego składu Virtus.Pro, a szczególnie odnoszonych kilka lat temu sukcesów.


Średnio raz w tygodniu jakieś polskie medium związane z CS:GO, a szczególnie e-sportem, przypomina o tym, „jak to kiedyś Polacy wygrywali”. VP postawiło poprzeczkę tak wysoko, że nawet po takim czasie wszystkie sukcesy Polaków porównywane są z tymi odnoszonymi kilka dobrych lat temu.

Od dłuższego czasu fani Virtus.Pro forsowali ponowne spotkanie się całej drużyny i rozegranie meczu pokazowego. Wygląda na to, że finalnie to się uda.

Showmatch Virtus.Pro

Teraz największym przeciwnikiem na drodze do meczu pokazowego jest obecna sytuacja na świecie, która bardzo utrudnia organizację tego typu wydarzeń. Udział publiczności jest praktycznie wykluczony, a LAN’y zostały przeniesione w całości do Internetu.

Co jednak dobre, to obecnie wydaje się, że wszyscy byli gracze polskiego składu VP są skłonni do spotkania się i zagrania jeszcze raz w legendarnym składzie.

https://twitter.com/byalics/status/1362500737687814145

Kiedy to nastąpi? Zupełnie nie wiadomo, choć termin w tym przypadku od zawsze wydawał się najmniejszym problemem. Pytanie, czy taki showmatch zakończy wielkie wspominanie, czy może jeszcze bardziej je rozbudzi.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike