w

Streamer CSGO dostał na urodziny specjalną naklejkę. Można za nią spokojnie kupić sobie samochód

Streamerzy zrobili sobie “mały” prezent, za który spokojnie można kupić średniej klasy samochód.


TrainwrecksTV to jeden z popularnych streamerów, który na Twitchu zbliża się do 2 milionów obserwujących. Streamer uchodzi za twarz transmisji “gamblingowych”, co niekoniecznie wszystkim się podoba. W każdym razie influencer naprawdę lubi rozdawać pieniądze.

Ostatnio przyznał, że w sumie rozdał około 10 milionów dolarów. Tym razem zrobił podarunek jednemu ze streamerów CS:GO. Wszystko to z okazji urodzin.

Podarunek za kilkanaście tysięcy dolarów

GeT_RiGhT podczas streama urodzinowego dostał informację o tym, że TrainwrecksTV chce mu coś podarować. Okazało się, że jest to specjalna naklejka, jeszcze z IEM Katowice 2014. Wartość? Około 16 tysięcy dolarów, czyli w przeliczeniu około 68 tysięcy złotych.

Streamer podziękował, ale także zapewnił, że nie będzie sprzedawał tego prezentu. “W każdym momencie mogę ją zwrócić” – słyszymy.

Takie prezenty nie są na Twitchu niczym wyjątkowym, szczególnie jeżeli mowa o streamerach mających podpisane umowy ze stronami hazardowymi. xQc niedawno przyznał, że przegrał 2 miliony dolarów tylko podczas jednej transmisji – taka jest tam skala.