w

Nie zgadniecie, ile xQc, popularny streamer Twitch stracił pieniędzy na jednym tylko streamie z ruletkami

xQc jest jednym z najpopularniejszych i jednocześnie najlepiej opłacanych streamerów Twitch. Ostatnio streamer odpowiedział, ile pieniędzy stracił na streamie z hazardu.


Obecnie w USA trwa bardzo zażarta debata odnośnie hazardu i możliwego zakazania wszelkich ruletek na Twitchu. Wypowiadają się o tym praktycznie wszyscy i to w momencie, gdy w Polsce nadal wiele osób korzysta z ruletek CS:GO.

W każdym razie, w USA skala jest o wiele większa. Organizowane są całodniowe streamy tylko i wyłącznie z ruletek, kasyn etc. xQc jest jedną z osób, która gra o naprawdę duże stawki i nie trzeba tutaj dodawać, że zazwyczaj przegrywa.

Ile xQc stracił w jeden tylko dzień?

Okazuje się, że na ostatnim streamie xQc przegrał 2 miliony dolarów, czyli w przeliczeniu około 8.5 miliona złotych. Tak, w jeden tylko dzień. I nie, nie jest to pomyłka.

Oczywiście, że streamer może sobie na to pozwolić i raczej nie odczuje tego za bardzo. Jest to zdecydowanie ewenement, jeżeli chodzi o Twitcha. xQc streamuje praktycznie codziennie od kilku lat i to po kilkanaście godzin dziennie. Wielokrotnie mówił, że już tak naprawdę nie ma co robić z pieniędzmi, bo taka ilość nie jest mu potrzebna.