w

System dobierania graczy CSGO zaskakuje. Ekipa złożona z Global Elite grała z goldami

System dobierania graczy w CS:GO często szaleje, jednak tym razem stanowczo przesadził.


Społeczność Counter-Strike’a: Global Offensive wiele razy doświadczyła „dziwnego zachowania” ze strony systemu dobierania graczy.

Bardzo często zdarza się, że ten w niesprawiedliwy sposób dobiera rangi w drużynie i jedna formacja od samego początku nie ma większych szans na zwycięstwo z drugą. Mimo to nikt nie spodziewał się, że może wystąpić aż taka rozbieżność rankingowa.

Jak wyglądała gierka goldów z globalami?

Jak widać na poniższym zdjęciu – czterech graczy z rangą Global Elite i jeden LEM stanęli naprzeciw formacji złożonej z 3 goldów i dwóch kałachów. Już na pierwszy rzut oka wiadomo, że taka gra nie może być równa, a „globusy” spokojnie wygrają spotkanie. W tym przypadku ekipa słabsza rankingowo zagrała całkiem dobry mecz, gdyż w starciu z tak silną drużyną 10 rund to naprawdę sporo.

System nie działa najlepiej już od dłuższego czasu i powinien zostać poprawiony przez deweloperów. Co więcej, powyższe zdjęcie jest dowodem na to, że sytuacja staje się coraz gorsza.  Takie sytuacje mają realny wpływ na ilość graczy w Counter-Strike’u, ponieważ słabsi gracze, będąc dominowani przez tych zdecydowanie lepszych, tracą chęć do rozgrywki.

Ponadto w przypadku, gdy w słabszej rankingowo ekipie znajdzie się cheater, to lepsza drużyna ma większe szanse na niesłuszną utratę rangi. A to mimo zapewnień deweloperów nadal często ma miejsce. Cheaterzy w opinii społeczności CS:GO na ten moment stoją praktycznie na równi z niesprawiedliwym systemem rankingowym.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike