w

Ten użytkownik Steama jest rekordzistą, jeżeli chodzi o VAC bany. Aż trudno uwierzyć, ile razy był banowany

Członek społeczności Steama ma jednym koncie 42 blokady VAC. Zwykły oszust czy prawdziwy kolekcjoner?


VAC_MAN to zdecydowanie jedno z najbardziej wyjątkowych kont na platformie Steam. Posiada ono masę gier, a także wysoki poziom profilu, jednak nie są to jedyne ciekawe atrybuty tego konta. Otóż zostało na nie nałożone aż 42 VAC banów, a ponadto 30 banów na gry. Właściciel tego konta to nie tylko oszust, ale przede wszystkim kolekcjoner zakazów od Valve.

Przed liderem cheaterów jeszcze całkiem sporo pracy

Właściciel tego profilu posiada wcześniej wspominane 42 VAC Bany, lecz śmiało można powiedzieć, iż jest przed nim jeszcze całkiem sporo pracy. Bowiem wszystkich tytułów, chronionych tym anty-cheatem, jest na platformie aż 113. Co ciekawe, VAC-MAN nieustannie podnosi poziom konta, zakupuje nowe gry, tworzy nowe odznaki.

Trudno powiedzieć jaki jest rzeczywisty cel tego użytkownika. Być może jest to pewnego rodzaju forma przeciwko Valve, a może nietypowa kolekcja zapalonego fana gier komputerowych. Tak czy inaczej jego działalność przez część osób może być krytykowana, ze względu na szkodliwość wobec społeczności, a przez część osób naprawdę doceniania.

Ponadto nie wiadomo kim w rzeczywistości jest VAC_MAN, ponieważ raczej woli pozostać osobą prywatną. Z publicznych informacji można wyłącznie wywnioskować, iż pochodzi z Niemczech.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike