w

Valve wymusiło limit na wszystkich. Gracze CSGO mogą przestać marzyć

Valve w najnowszej aktualizacji zrobiło coś bardzo dziwnego. Coś, co początkowo wydawało się błędem, ale najwyraźniej nim nie jest.


Jeżeli Valve chciałoby wkurzyć graczy CS:GO, to jest na to kilka sposobów. Tutaj jednak wydawało się, że są one tak polaryzujące, że do nich nigdy nie dojdzie. A jednak. Najnowsza aktualizacja bardzo mocno określiła kierunek, w jakim chce zmierzać Valve.

Zakodowano na stałe, wręcz wymuszono na wszystkich, w tym na Faceit limit tickrate’u. Co to oznacza? Już nie tylko w CS:GO, ale także na zewnętrznych usługach nie ma opcji grać na 128 tickrate.

Tylko 64, koniec marzeń

Wiele osób było przekonanych, że w Counter Strike 2 pojawi się to upragnione 128 tickrate. Nowa aktualizacja na stałe jednak wymusza 64.

Plusem jest natomiast to, że nie będzie już różnych smoke’ów na serwerach ze 128 i 64 tickrate. Społeczność jest tą wiadomością mocno podzielona. Jedni uważają, że powinien być wybór, inni, że jest to ustandaryzowanie czegoś, co do tej pory było dość chaotyczne.

Niezależnie od wszystkiego można to potraktować jako koniec marzeń o 128 tickrate. Jeżeli ktoś mocno na to liczył, to musi się pogodzić z tym, że jednak do tego nie dojdzie.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike