w

W CSGO robi się gorąco. W sumie zbanowano 84 konta handlujące skinami

To ciąg dalszy wczorajszej sytuacji, która, jak widać, wcale nie skończyła się na jednym czy dwóch kontach.


Zawieszenie kilku kont nie jest niczym wielkim, nawet jeżeli mówimy tutaj o ekwipunku wartym spokojnie kilka milionów. Jeden z największych podmiotów potwierdza, że zawieszono znacznie więcej osób.

Fakt faktem, że jest to bardzo mały procent w odniesieniu do wszystkich transakcji. W sumie w ostatnich 30 dniach swoje wymiany czy też po prostu handel uskuteczniło 34 tysiące ludzi – w tym konkretnym podmiocie, którego nazwy nie możemy podać ze względu na prawo.

Ale mimo wszystko konta są blokowane

Co ważne, to w tym czasie, tzn. ostatnich 30 dniach, niektórym się jednak dostało. W sumie zawieszono 84 konta, które służyły do tradowania. W komunikacie już pada częściowa nazwa, więc pewnie wiele osób się domyśli. Tak czy inaczej, wszystko w tej sytuacji zależy od narracji.

Zbanowane 84 konta to głośna informacja. No, chyba że zestawimy ją z 34 tysiącami innych użytkowników, którzy nie mieli żadnych problemów. Pytanie – czy to już ten moment, kiedy Valve zaczyna się interesować handlem poza Steamem, czy po prostu są to w miarę normalne fale banów, które są podyktowane po prostu regulacjami.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike