w

W miastach zaczęły się pojawiać takie zwiastuny z CSGO. Valve znalazło nowy sposób komunikacji?

Valve raczej nie robi tego typu rzeczy, więc jest to dość ciekawy widok. W różnych miastach pojawiła się pewna zapowiedź.


Gracze Fortnite są przyzwyczajeni do tego, że Epic co chwilę robi coś w świecie rzeczywistym. A to postawiony zostaje burger, a to w miastach pojawia się numer telefonu, pod który normalnie można się dodzwonić.

W przypadku Valve takie akcje nie mają miejsca, ale to się zmienia. Zazwyczaj wszystko z CS:GO było realizowane przez ESL, czy inne firmy, teraz prawdopodobnie Valve też się przyłożyło.

Na mieście są takie oto zapowiedzi

Nie wiadomo, w jakim mieście pojawiła się taka reklama, ale sugeruje ona, że niedługo w grze zostaną dodane nowe mapy. Nie jest to jakimś wielkim zaskoczeniem. Oczywiście przyjmując, że nie jest to kompletny fake – to całkiem możliwe.

Dzięki przeciekom wiemy, że Valve faktycznie testuje nowe mapy i prawdopodobnie za czas jakiś pula lokacji ulegnie zmianie. Niestety, nie wiadomo kiedy i jakie mapy zostaną z niej usunięte. Jeżeli Valve kierowałoby się popularnością, to zdecydowanie padłoby na Train.