w

Wiadomo, kiedy premiera Counter Strike 2. Zaufane źródła mówią o konkretnej dacie, ale…

Źródła, które nie myliły się co do swoich wcześniejszych doniesień, informują, że Valve ma postawioną maksymalną datę, do której powinno wyjść CS2.


Temat Counter Strike 2 kompletnie zniknął z tapety graczy. Mało kto ma dostęp, mało kto gra. Okazuje się, że ta cisza to klasyczna cisza przed burzą. Według nieoficjalnych informacji, ale dość znanych i uznanych źródeł premiera ma już swoją datę.

Ustalono maksymalny termin, przed jakim CS2 ma zostać wydane. Dobrą informacją jest to, że nie będzie trzeba długo czekać. To bowiem już tylko kilka tygodni. Trzeba do tego podchodzić jednak z dystansem. Szczególnie patrząc na oryginalne źródło.

Kiedy premiera Counter Strike 2

Jak czytamy, Valve miało ustalić maksymalną datę wydania „dwójki” na 21 czerwca 2023 roku. Oczywiście nie jest to pewniak na 100%, ale jest to informacja, która ma konkretne źródło. „3kliksphilip” nie napisał wprost, o co chodzi, ale wiadomo, że będzie AFK pomiędzy 2 a 21 czerwca.

Problem polega na tym, że influ albo sprytnie zakamuflował tutaj datę premiery, albo… Bawi się ze swoimi odbiorcami. W wielkim skrócie, 3kliksphilip w przeszłości wyjeżdżał akurat, jak Valve wypuszczało największe nowości. Wiele źródeł bazuje na jego oryginalnym wpisie, co może być dodatkową zmyłką.

W podobnym tonie wypowiadali się również inni influencerzy odpowiedzialni za tworzenie contentu na bazie CS:GO. Oczywiście nie jest to wprost potwierdzenie daty premiery, ale wskazówka, która jest powtarzana podejrzanie często. Dlaczego?

Teraz pytanie, po co ten termin od 2 do 21? Zapewne, żeby nagrać dodatkowe materiały jeszcze przed samą premierą i wypuścić je na premierę. Z drugiej strony ciężko powiedzieć, jaki to ma sens, skoro beta nadal jest aktywna i w teorii można już teraz wszystko nagrać.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike