w

Za ile sprzedano najdroższą skórkę w historii CSGO? Można się nieźle zdziwić kwotą

Skiny w CS:GO dla wielu osób są niczym innym, jak tylko inwestycją. A ta czasami potrafi się zwrócić z nawiązką.


CS:GO bardzo mocno opiera się o handel skinami, dlatego nikogo raczej nie dziwi fakt, że niektóre skiny osiągają niesamowicie wysokie kwoty. Każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że gdzieś jest ten sufit, którego już nie będzie dało się przebić.

Na ten moment są dwie skórki, które wyróżniają się na tle wszystkich pozostałych. Sprzedano je za ponad 100 tysięcy dolarów. Obecnie byłyby pewnie jeszcze droższe, ale póki co nie doszło do transakcji.

Najdroższe skiny w CS:GO

Wydawało się, że nic nie przebije tego noża:

@TDM_Heyzeus

Potwierdzono, że został on sprzedany za 120 tysięcy dolarów. Od tamtej pory, czyli od dobrych 4 lat jest w rękach jednego właściciela. Obecnie spekuluje się, że cena może wynosić około 200 tysięcy dolarów.

@TDM_Heyzeus

Co jednak ciekawe, to wcale nie był najdroższy skin. Na początku 2021 roku potwierdzono jeszcze większą transakcję. Tę skórkę do AK-47 sprzedano za 150 tysięcy dolarów, czyli za około 561 363 złotych.

@TDM_Heyzeus

Dzisiaj również pojawiają się spekulacje, że ze względu na swoje naklejki, skin może być warty spokojnie powyżej 200 tysięcy. Oficjalnie jest to najdroższy sprzedany skin na ten moment w historii całego CS:GO.