w

Zawodnik CSGO z Astralis „pogroził” graczom Heroic, zanim wszystko się wydało – „cieszcie się, póki możecie”

Xyp9x wiedział o oszustwach HUNDENA jeszcze przed oświadczeniem ESL. „Cieszcie się, póki możecie” – napisał do Heroic w mediach społecznościowych.


W ciągu ostatniej doby światło dzienne ujrzały oszustwa trenerów trzech znanych drużyn Counter-Strike’a: Global Offensive. Mowa tu o Hard Legion, MIBR oraz Heroic. Więcej na temat całego incydentu można przeczytać w tym artykule.

Co ciekawe, przed opublikowaniem oświadczenia ESL na temat sprawy, w mediach społecznościowych mogliśmy ujrzeć, początkowo enigmatyczny, wpis Xyp9xa. Z perspektywy czasu wydaje się, iż wiedział o oszustwach Heroic jeszcze przed opublikowaniem informacji na ich temat.

Czy Xyp9x rzeczywiście wiedział?

Z pewnością część graczy mogło co najwyżej domyślać się, iż Heroic, MIBR czy Hard Legion zwyczajnie oszukują. Mimo to, nikt nie chciał rzucać oskarżeń na wiatr i nie mógł być pewien. W poście Xyp9xa widać sporo pewności siebie, zatem wydaje się, iż zawodnik Astralis wiedział o nieczystych zagraniach duńskiej formacji już wcześniej.

Gratulacje Heroic – cieszcie się póki możecie – napisał Højsleth

Jak było naprawdę i skąd Xyp9x mógł zaczerpnąć informacje o całym incydencie jeszcze przed jego ogłoszeniem? Zapewne ta informacja nigdy nie ujrzy światła dziennego.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike