w

Że niby Source 2 niczego nie zmieni, jeżeli chodzi o CSGO? Tak wygląda efekt tygodnia pracy

W 2020 i 2021 roku często słyszało się, że Source 2 w zasadzie niczego nie zmieni, jeżeli chodzi o samych graczy.


Source 2 ma być przede wszystkim pomocą dla twórców map, samych deweloperów Valve i osób, które pracują nad udoskonalaniem CS:GO. To wiadomo już od dłuższego czasu. Podobnie, jak to, że przeniesienie Counter Strike’a na nowy silnik trwa już od kilku lat, natomiast prace czasem przyspieszają, czasem zwalniają.

Tak naprawdę nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle CS:GO zostanie kiedyś przeniesione. Wiadomo natomiast, że Source 2 zrobi różnicę i to nie tylko samym deweloperom, ale także i graczom.

Tydzień pracy przy przenoszeniu

“GabeFollower”, popularny youtuber, opublikował na swoim profilu Twitter efekt tygodnia pracy, który minął na przenoszeniu CS:GO na Source 2. Efekt widać gołym okiem i nie trzeba się jakoś szczególnie starać, by zobaczyć, że jednak Source 2 robi różnicę.

Czy jest to jakimś ogromnym zaskoczeniem? Zdecydowanie nie, natomiast raz na zawsze odpowiada na pytanie o nowy silnik i sens jego wprowadzania. Jeżeli coś takiego da się stworzyć w tydzień, to Valve raczej powinno być już na finiszu prac.

Wiadomo jednak, jak wygląda rzeczywistość. Niby wszyscy wiedzą, że Valve nad tym pracuje, ale tak naprawdę nigdy w oficjalny sposób tego nie potwierdzono.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike