w

Znany komentator CSGO odpowiedział na zarzuty dotyczące znęcania się i molestowania swojej byłej dziewczyny

HenryG postanowił odnieść się do zarzutów, jakie publicznie postawiła mu jego była partnerka.


W ostatnim czasie wzrok sporej części społeczności Counter-Strike’a: Global Offensive zwrócił się w stronę Henry’ego „HenryGa” Greera. Jego była dziewczyna postanowiła publicznie postawić mu zarzuty dotyczace znęcania się nad nią i molestowania jej.

Tekst, w którym Kelly Jean przedstawiała swoje oskarżenia był niezwykle długi i zawierał mnóstwo szczegółów, zatem zapewne niejedna osoba, która obserwowała całą sytuację mogła w niego uwierzyć.

Czy odpowiedź HernyGa rozwije wszelkie zarzuty wobec niego?

Sprawa jest naprawdę poważna, zatem mnóstwo osób oczekiwało odpowiedzi ze strony HenryGa. Ten opublikował ją ubiegłego wieczoru w mediach społecznościowych i wydaje się być naprawdę rzetelna i wyczerpująca.

Komentator CSGO opublikował nawet rozmowy z Kelly Jean, w których ta potwierdza, iż w opisywane przez nie Sylwestra nic złego się nie stało:

Co ciekawe, związek Greera z Jean zakończył się w sierpniu 2018 roku, natomiast sama Kelly pojawiła się w domu HenryGa 28 maja bieżącego roku.

Komentator poinformował również, że w raz ze swoją obecną partnerką i Kelly postanowili odbyć rozmowę na temat szczegółów opisanych w jej oskarżeniach, jednak nie było mowy o napaści seksualnej.

Cała sytuacja wydaje się być naprawdę przykra, ponieważ ciężko bez żadnych wątpliwości potwierdzić która ze stron mówi prawdę. Zrzuty ekranu, które opublikował HenryG bardzo przemawiają na jego korzyść i prawdopodobnie będzie to finał całej sprawy.

Pod tym linkiem można przeczytać pełne oświadczenie Kelly Jean, natomiast tutaj znajdują się wyjaśnienia HenryGa.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike