w ,

Znany komentator CSGO został oskarżony o znęcanie się i molestowanie swojej byłej dziewczyny

Była dziewczyna „HenryG” rzuca poważne oskarżenia w kierunku komentatora. Czy gracz znęcał się i molestował swoją partnerkę?


Henry „HenryG” Greer to znany na całym świecie komentator i analityk Counter-Strike’a: Global Offensive. Brał on udział w naprawdę wielu znaczących turniejach i jego postać zna każdy obserwator esportowej sceny CSGO. Jego była dziewczyna – Kelly Jean – opublikowała w mediach społecznościowych długi tekst, w którym opisywała znęcanie się HenryGa nad jej osobą.

Kobieta swoim postem chciała ostrzec inne dziewczyny przed HenryGiem, by te mogły uniknąć bliższego spotkania z osobą, która dopuściła się znęcania czy molestowania.

Według wpisu Jean – HenryG dopuścił się na niej molestowania

W poście Kelly Jean możemy przeczytać, że gdy ta poczuła się źle po spaleniu maryhuany w sylwestra – HenryG próbował zainicjować stosunek seksualny, natomiast mimo dezaprobaty dziewczyny doszło do niego. Jak napisała:

było to niezwykle bolesne (…) [ta] decyzja miała dość głęboki wpływ psychologiczny na mnie.

Cała sytuacja ujrzała światło dzienne dopiero teraz, czego powodem był stan psychiczny dziewczyny. Jean skomentowała:

Dla tych, którzy mogą się zastanawiać, dlaczego nie odezwałam się od razu, tłumiłam to w myślach, byłam pewna, że mu na mnie zależy. Spotkaliśmy się trzy razy później w styczniu / lutym. Nie uprawialiśmy seksu i kiedy próbował to zainicjować i przekroczył ustalone przeze mnie granice, prawie się rozpłakałam.

We wpisie HenryG został również oskarżony o wielekrotną zdradę z innymi kobietami. Komentator był szczery z Kelly ze swoją liczbą partnerek seksualnych i „świadomie narażał moje zdrowie seksualne więcej, niż raz”.

Greer podobno dopuszczał się również przemocy psychicznej nad swoją dziewczyną w miejscach publicznych. Jean zażądała od HenryGa, by ten „przestał być gównem i przestał krzywdzić kobiety”. Poradziła mu również, aby poszukał profesjonalnej terapii.

Głównym celem dziewczyny była podobno chęć, aby komentator postanowił się zmienić. Stwierdziła, iż nie chce, żeby ludzie nękali HenryGa.

Część społeczności uważa, iż cały wpis ma na celu wyłącznie zniszczenie kariery HenryGa. Sam komentator jeszcze nie odniósł się do sprawy i nie wiadomo kiedy postanowi to zrobić.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike