w

ZywOo, czy s1mple. Kto był najlepszym graczem CSGO 2020 roku według HLTV?

Na ranking HLTV spogląda społeczność Counter-Strike’a z całego świata.


Gracze Counter-Strike’a: Global Offensive na całym świecie uważają ranking prowadzony przez HLTV jako najrzetelniejszy. Serwis prowadzi swoje statystyki od wielu lat i bardzo często jako pierwszy podaje istotne informacje w dziedzinie sportów elektronicznych.

Zakończenie 2020 roku oznacza liczne podsumowania i klasyfikacje. Jedną z nich będzie wyłonienie 20 najlepszych zawodników w ubiegłym roku. Wiadomo już, że 20. pozycję zajął Brehze, jednak najbardziej oczekiwane jest pierwsze i drugie miejsce.

Społeczność podzieliła się na osoby, które uważają, że na najwyższe miejsce powinien zająć s1mple oraz na jednostki, według których pozycja ta powinna należeć do ZywOo.

Kto będzie numerem jeden? S1mple czy ZywOo?

Zarówno s1mple, jak i ZywOo są niezwykle wybitnymi zawodnikami i innym graczom może być niełatwo ich przebić. Oboje posiadają ogromne umiejętności i mają na koncie mnóstwo niesamowitych zagrań. Mimo to numerem jeden może być tylko jeden z nich.

Wydaje się, że statystyki, a przede wszystkim przyznane tytuły MVP za minione turnieje przemawiają na korzyść Francuza. ZywOo otrzymał aż szczęść takich wyróżnień, a zaraz za nim są dev1ce i yuurih, którzy zdobyli po 3 MVP. Dopiero za tą trójką znajduje się s1mple, którego uhonorowano w ten sposób tylko 2 razy.

Z drugiej strony mamy również liczne opinie ekspertów i samych kibiców, według których to właśnie 23-letni Ukrainiec powinien zostać ogłoszony najlepszym zawodnikiem na świecie w 2020 roku.

Za 2019 rok to właśnie ZywOo został obwołany najlepszym graczem CS:GO na świecie. Wiele wskazuje na to, że i w przypadku 2020 roku będzie bardzo podobnie, biorąc pod uwagę przeważające statystyki zawodnika.

DołączObserwuj
Więcej z Counter Strike