w

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Wszystko, co wiadomo o ogłoszonym DLC

Reklama

Ogłoszono pierwsze i jedyne DLC do Cyberpunka 2077. Jakie informacje zostały ujawnione?


Cyberpunk 2077 pojawił się w grudniu 2020 roku, a premiera nie przebiegła swobodnie, jak mogłoby tego chcieć CD Projekt Red. Na ten moment większość błędów została wyeliminowana, a optymalizacja poprawiona.

We wrześniu 2022 roku potwierdzono, że Cyberpunk otrzyma DLC, a rozszerzenie przyniesie ze sobą nowy setting i sporo innej zawartości. Dodatek nie pojawi się jednak na konsolach starszej generacji. Co jeszcze wiadomo na temat DLC Phantom Liberty?

Data wydania, cena i historia rozszerzenia

Reklama

Podczas ujawnienia nowego DLC w postaci traileru przekazano praktycznie wszystkie najważniejsze informacje. Od daty premiery po cenę przez podłoże fabularne. Premiera będzie miała miejsce 26 września na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz PC.

Zamówienia przedpremierowe na nadchodzące DLC rozpoczęły się na stronie CD Projekt Red, a także na platformach, na których można było znaleźć podstawową wersję gry, gdzie gracze mogą je nabyć w cenie 99,99 zł.

Reklama

Zgodnie z trailerem opublikowanym przez CD Projekt Red Phantom Liberty to nowa przygoda w stylu szpiegowskiego thrillera do gry Cyberpunk 2077. Gracze powrócą jako V i wyruszą na misję szpiegowską i intrygę o wysokiej stawce, aby uratować prezydenta NUS.

Nowo zaprezentowany zwiastun DLC rozpoczyna się od analityka wywiadu NUS o imieniu Songbird, który kontaktuje się z V i obiecuje lekarstwo na śmiertelną chorobę, jeśli pomogą NUSA w kluczowej misji.

Trailer ujawnia zupełnie nowy obszar Night City oraz nową broń, z której będą mogli skorzystać gracze. Pokazano również istotną dla fabuły postać Idrisa Elbę – tajnego agenta NUSA. Johnny Silverhand powraca, pomagając odnaleźć się V na nowym obszarze, który odblokowuje multum nowych możliwości.

Zgodnie z tym, co mówi CD Projekt Red, DLC wprowadzi nowe drzewko umiejętności i zdolności, które gracze będą mogli wykorzystać jako awanturnik, netrunner lub najemnik.

Pierwszy minutowy trailer pojawił się jeszcze w ubiegłym roku. Teraz natomiast opublikowano filmik, który pokazuje znacznie więcej gameplayu.

Video

Zwiastun daje graczom przedsmak tego, czego można spodziewać się po nadchodzącym rozszerzeniu. Od rozgrywki po przerywniki filmowe z Johnnym Silverhandem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Cyberpunk 2077