w

Darmowa paczka FIFA 23 z Prime Gaming już dostępna, a w niej Haaland i nie tylko

EA Sports

Darmowe karty do FIFA 23 z Prime Gaming.


Prime Gaming po raz kolejny rozdaje darmową zawartość do najpopularniejszych gier. Załapali się na promocję również fani Fify i już teraz mogą odebrać zawartość na stronie Amazonu.

Wśród losowych kart znajduje się też jeden z najlepszych napastników, czyli Loan Haaland. Co jeszcze można zdobyć z paczki?

Paczka z Prime

Gracze Fify mogą się już cieszyć nową zawartością i to całkowicie za darmo. Oczywiście o ile posiadają subskrypcję od Amazonu. W tym miesiącu twórcy postanowili udostępnić graczom kilka ciekawych paczek. Znajdują się w niej:

  • (7) Złotych rzadkich piłkarzy
  • (2) Piłkarzy z minimum 81+ OVR
  • (12) Rzadkich dodatków
  • (1) Loan Haaland na 15 gier
  • (8) Gracz wybiera między 2 graczami Pucharu Świata

Aby ją odebrać, wystarczy wejść na oficjalną stronę Amazon Prime Gaming – KLIK, następnie zalogować się na konto z Prime i połączyć je z kontem EA Sports.

Zawartość powinna pojawić się na koncie już po maksymalnie kilku minutach i można otwierać paczuchy. Warto pamiętać, że czasami należy wyjść z trybu Ultimate Team i następnie zalogować się ponownie, jeżeli paczki nie pojawiły się na koncie automatycznie. Następna nagroda do odebrania będzie za około miesiąc i do tego czasu gracze mogą odebrać tę za listopad.

DołączObserwuj
Więcej z FIFA