w ,

Wiadomo, kiedy premiera Battlefielda 6 i FIFY 22. EA opublikowało informację

Battelfield 6 oraz FIFA 22 są jednymi z najbardziej oczekiwanych produkcji.


Deweloperzy Electronic Arts zdradzili, kiedy zamierzają wydać Battlefielda 6 oraz FIFĘ 22. Obie gry są całkiem oczekiwane przez społeczność graczy, dlatego taka informacja może zainteresować całe mnóstwo osób.

W chwili obecnej nie ma zbyt wielu szczegółów na temat obu produkcji, jednak te prawdopodobnie pojawią się już w najbliższych miesiącach lub nawet tygodniach.

\

Kiedy mają ukazać się poszczególne produkcje EA?

Z informacji deweloperów wynika, że Battlefield 6 ukaże się już w trzecim kwartale 2021 roku. Warto jednak pamiętać, że Electronic Arts korzysta z kalendarza fiskalnego, zatem mowa o okresie między październikiem a grudniem. Takie produkcje, jak Madden 22, F1 2021 czy FIFA 22 mają pojawić się w drugim kwartale, zatem między lipcem a wrześniem.

Innym tytułem, który ma ukazać się w 4 kwartale roku fiskalnego, jest EA Sports PGA Tour. Ten ma pojawić się między styczniem a marcem 2022 roku.

Poza informacjami w powyższym slajdzie nie było więcej cennych informacji na temat gier od EA. Bardziej zadowoleni mogą być fani FIFY 22, gdyż ta pojawi się zdecydowanie wcześniej od najnowszego Battlefielda.