w

Lewandowski lepszy od Ronaldo i na równi z Messim. Ujawniono najlepszych zawodników w FIFA 23

Riot Games

Ujawniono 23 najlepszych zawodników w FIFA 23. Lewandowski jednym z najlepszych.


Gracze Fify zapewne nie mogą doczekać się już kolejnej odsłony ich ulubionej gry. Co ciekawe, w związku z jej nadchodzącą premierą, pojawił się ranking, w którym to właśnie Robert Lewandowski, najnowszy nabytek FC Barcelony, zajął wysoką pozycję punktową.

Oprócz niego na podium ze statystyką na poziomie 91 znalazło się wiele innych znanych twarzy, jak Messi, Mbappe czy też Benzema. Jak wyglądają statystyki 23 najlepszych zawodników?

TOP 23 piłkarzy w FIFA 23

EA Sports niedawno ujawniło ranking 23 najwyżej ocenianych graczy w nowej odsłonie ulubionego tytułu fanów piłki nożnej. Wśród nich i to z najwyższą lokatą znalazł się także zawodnik z Polski. Robert Lewandowski, który z każdym meczem poszerza grono swoich fanów, zdobył aż 91 punktów i stanął obok innych gwiazd, takich jak Kylian Mbappe.

Oto jak wygląda cały oficjalnie udostępniony ranking:

Okazuje się jednak, że Benzema i Lewandowski mogą nie być idealni. Według mety i podanych przez deweloperów statystyk nie do końca do niej pasują, nawet jako najlepsi piłkarze. Oboje są niezwykle zasłużeni, Benzema miał znakomity sezon 2021-2022. Został najlepszym strzelcem Realu Madryt i wygrał tytuł Ligi Mistrzów i La Ligi. Dodatkowo od czasu odejścia Ronaldo z drużyny, to on jest gwiazdą Królewskich.

Podobnie zresztą, jak Lewandowski. Ten natomiast określany jest najlepszym piłkarzem na świecie i według wielu fanów to on, zamiast Messiego, powinien odebrać w zeszłym sezonie Złotą Piłkę. Teraz może pochwalić się świetną formą w FC Barcelonie i byciem obecnie najlepszym strzelcem w La Liga.

To jednak nie do końca przekłada się na grę. Tutaj liczą się statystyki i meta. I w tym momencie pojawia się problem, ponieważ zarówno Robert, jak i Karim nie mogą pochwalić się najlepszym tempem, zwinnością i równowagą. Ponadto nie mają także pięciogwiazdkowych umiejętności. Z tego powodu wybranie ich nie do końca może być dobrym pomysłem.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z FIFA