w

15 tysięcy V-Dolców za darmo to prawda, ale nie dla… Jest też trzeci mini-event dla Fortnite

Fanpage Grupa

Wczoraj pojawiły się informacje o jednej bitwie społecznościowej, a dzisiaj leakerzy ujawniają kolejne mini-wydarzenia.


Po pierwsze, obecnie trwa kilka małych wydarzeń dla różnych społeczności. W następnych dniach na Youtube możecie zobaczyć tytuły w stylu “Jak zdobyć 15 tysięcy V-Dolców”, które będą odnosić się do wydarzenia organizowanego dla takich krajów, jak:

Peru, Ekwador, Panama, Paragwaj, Nikaragua, Kostaryka, Boliwia, Meksyk i Hiszpania.

Faktycznie, można tam zdobyć nawet 15 tysięcy V-Dolców, ale nie w momencie, gdy mieszkacie w Polsce.

Jak widzicie, za pierwsze miejsce jest 15 tysięcy V-Dolców, za drugie 12500 etc. Niestety, ponownie podkreślamy, że nie jest to dla Polski. Nawet wchodząc z naszego kraju w konkretny link pokazuje nam się błąd 4040.

Jest jednak drugie takie wydarzenie, które może już obowiązywać również Polskę.

Drugie mini-wydarzenie

Z tymi małymi eventami jest tak, że zazwyczaj są one przeznaczone dla konkretnych krajów. W tym przypadku jeszcze nie wiadomo, jak to z tym będzie. Strona oficjalnie została już udostępniona, ale nadal jest ukryta za hasłem.

Do czego to hasło? Do czegoś, co nosi nazwę “Lantern Festival”. Wydarzenie ma się niedługo rozpocząć, ale nie ma informacji odnośnie tego, czy Polacy będą mogli wziąć w nim udział.

Według przecieków, tutaj także będzie się dało zdobyć V-Dolce. Ich ilość nie jest jednak jeszcze znana. W społeczności pojawiają się głosy, że może też chodzić o to malowanie:

Ale nic tu jeszcze nie jest jakieś specjalne pewne. Na pewno to pierwsze wydarzenie nie jest dla Polaków, z tym drugim trzeba poczekać, by sprawa się wyklarowała.