w

Kolejne przecieki na 7 sezon Fortnite. W grze pojawią się smoki, nowe informacje o customowym skinie

Fanpage Grupa

Leakerzy podają kolejne przecieki, które prawdopodobnie będą dotyczyć nie tego, a następnego sezonu Fortnite.


Przypomnijmy, że kilka dni temu pojawiły się pierwsze przecieki, które mogą być już na 7 sezon. Wszystko dlatego, że chodzi już o nową mapę i nie tylko. Teraz leakerzy informują, że kolejne wskazówki podpowiadają, czego należy się spodziewać w kolejnych miesiącach.

Po pierwsze wygląda na to, że można się spodziewać customowego skina. Chodzi tutaj o skórkę w stylu Mayi. Po drugie mowa jest także o smokach, ale tę wiadomość trzeba brać z dużym dystansem. Jest na to szansa, czego dowodzi chociażby Apex Legends, w którym smoki pojawiły się już jakiś czas temu.

Kolejne przecieki na 7 sezon Fortnite

Wraz z ostatnią aktualizacja dodano informacje o skinie w stylu Mayi. Można z tego wnioskować tyle, że w kolejnym karnecie zapewne znajdziemy podobne rozwiązanie do tego, co znamy jeszcze z 2020 roku.

Ta informacja nie jest jakaś szczególnie kontrowersyjna. Ciekawiej robi się, jeżeli mówimy o smokach. Na ich pojawienie się wskazuje między innymi opis nadchodzącego wyzwania na kolejny tydzień.

Smoki wydawały się kompletnie oderwane od rzeczywistości, ale z drugiej strony przypomnijmy, że mamy w tym momencie dinozaury. Dodatkowo smoki były także w Apex Legends, więc nie byłoby to nic jakiegoś niesamowitego.