w

5 rzeczy z Fortnite, o których już nikt nie pamięta. Część ludzi nawet nie wie o ich istnieniu

Fanpage Grupa

Przez Fortnite przeszła cała masa przedmiotów. Jedne były lepsze, inne nie nadawały się kompletnie do niczego.


Usuniętych z Fortnite przedmiotów jest ogrom. Najlepiej pokazuje to już stosunkowo stara grafika, pochodząca sprzed pół roku. Od tamtej pory sporo się zmieniło, ale dobrze obrazuje, ile rzeczy na przestrzeni tych kilku lat wymyśliło Epic.

Są tu tak samo bronie, jak i ogólne przedmioty, włącznie oczywiście z samą starą wyspą, jeszcze z pierwszego rozdziału.

Czego gracze już zapewne nie pamiętają?

Miesiąc temu pisaliśmy o najciekawszych rzeczach, jakie Epic postanowiło usunąć. Do tej listy dochodzą jeszcze inne rzeczy, o których warto wspomnieć. Niektóre są tak stare, że kompletnie nikt ich nie kojarzy.

Jednym z takich przedmiotów jest kasa. Ta pojawiła się przy okazji współpracy z Borderlands. na ziemi, ale także w skrzynkach znajdowały się pliki pieniędzy. Nie miały one absolutnie żadnego zastosowania oprócz tego, że można je było wydać w automatach.

Mało kto kojarzy także, że pewnego dnia na wyspie pojawiła się ciężarówka z lodami, która miała 100 tysięcy punktów HP. Do dzisiaj nie wiadomo po co i dlaczego została wprowadzona. Szczególnie, że po jej zniszczeniu dostawało się jedynie skrzynkę i to tę normalną z normalnymi przedmiotami.

Ktoś jeszcze pamięta, że przez 3 pierwsze miesiące, w Battle Royale była elektryczna pułapka? Stawiało się ją na ścianach, czy na suficie i raziła każdego, kto przechodził obok. Nie było to mocne, ani jakoś szczególnie sensowne. Dlatego po około 90 dniach to usunięto.

To możecie kojarzyć – Podium. Było to miejsce na mapie, w którym co jakiś czas pojawiała się inna lokacja stworzona przez graczy w trybie kreatywnym. Pomysł wydawał się naprawdę dobry, ale miał jedną, poważną wadę.

Powodem, dla którego z tego zrezygnowało był prawdopodobnie jeden z pokoi stworzonych przez społeczność, który wszedł do gry. Miejsce to było zwisającym sznurkiem i przewróconym krzesłem.

Ostatnią rzeczą jest bardziej wpadka. Epic z jakiegoś powodu dodał fizykę do skinów z kobiecymi piersiami. Efekty tego były dość… Specyficzne.

Gdy to odkryto, Epic przeprosiło i zaznaczyło, że nie było to specjalnie. Po kilku godzinach fizyka piersi po prostu została usunięta i nigdy już nie wróciła.