w ,

Cheater groził Tfue w lobby Fortnite, gdy ten pokazał jego twarz

Tfue ostatnio ma sporo przygód. Ta jednak jest jedną z najzabawniejszych.


Tfue nadal jest jednym z najpopularniejszych streamerów na całym Twitch. Jego streamy zajmuje głównie Fortnite, które ostatnio nie było dla niego zbyt łaskawe. Głównie dlatego, że prześladował go cheater, który wchodził za nim do meczów.

Działo się to tak samo na customach, jak i podczas normalnych gier. Możecie sobie wyobrazić, jak denerwujące to było. W końcu Tfue zaprosił cheatera do lobby, żeby z nim porozmawiać.

Tfue z cheaterem w lobby

Zaczęło się dość niewinnie, streamer chciał wiedzieć, dlaczego gość cheatuje i co stoi za takim zachowaniem. Tfue otrzymał od kogoś z czatu profil cheatera, na którym prawdopodobnie było widać twarz zakłopotanego nastolatka. Cheater mocno się zdenerwował, zaczął atakować streamera, by ostatecznie zagrozić osobie, która wysłała jego profil.

W sumie całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym filmie. Jest dość długa, dlatego jeszcze niżej znajdziecie konkretny moment.

Video

Ostatecznie cheater zaczął grozić, że ujawnienie jego profilu (do którego wcześniej się nie przyznawał) będzie miało swoje poważne konsekwencje. Dokładny moment został zapisany na kanale Tfue.

Cheaterzy w Fortnite nie są codziennością. Przypomnijmy, że Epic Games nakłada bany na konkretne części komputera, przez co niekiedy trzeba zmienić po prostu komputer, żeby móc pograć w Fortnite. To skuteczny sposób walki z nieuczciwymi graczami. Oczywiście zdarzają się przypadki takie, jak ten pokazywany tutaj, ale są raczej rzadkością.

W przeszłości było już kilka słynnych sytuacji z cheaterami, czy hakerami. Słynny już fake Youtubera, który straszył ogromnymi atakami na Fortnite, czy sprawa z Jarvisem i jego banem za używanie programów trzecich, by nagrać “śmieszny” film na Youtube.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite