w

Co otrzyma się za darmo za samo zalogowanie podczas eventu Fortnite? Podarunki od Epic

Fanpage Grupa

Epic zaplanowało rozdanie dwóch darmowych przedmiotów, choć nie jest to wszystko, co przygotowali deweloperzy.


4 czerwca do sklepu wejdą specjalne przedmioty kosmetyczne związane stricte z eventem. Można się domyślać, że będą to między innymi te skórki:

To jednak nie wszystko. Gracze za samo zalogowanie się podczas wydarzenia dostaną ekran wczytywania i muzykę do lobby.

Co otrzymają gracze za darmo?

Wcześniej gracze podejrzewali, że za darmo dostępny może być jeden z kilofów. Niestety nic na to nie wskazuje. Jak dotąd wiadomo, że ludzie, którzy zalogują się 4 czerwca od godziny 14:00, mogą liczyć na ekran wczytywania i muzyke do lobby.

Aby podkręcić atmosferę w sam raz na to wydarzenie końca sezonu, każdy, kto zaloguje się 4 czerwca od godz. 14:00, otrzyma wyjątkowe ekran wczytywania i muzykę z lobby. Z kolei w dniach poprzedzających „ZDERZENIE” zajrzyjcie do sklepu i przymierzcie stroje Drużyny Zbrojeniowej Mecha lub wypatrujcie ujawnienia czerwcowej Ekipy Fortnite, by mieć pewność, że wasz oddział wyruszy do walki w wielkim stylu.

Aż tyle i tylko tyle. Nie jest to może nic niesamowitego, ale warto o tym wiedzieć, by potem ewentualnie nie żałować. Przy okazji można dodać, że ekran wczytywania zdaje się potwierdzać wcześniejsze przecieki odnośnie Ekipaki i tym samym karnetu bojowego.