w

Co może jeszcze przynieść sezon 2 rozdziału 5 w Fortnite? Pojawiły się nowe przecieki

Jakie jeszcze nowości mogą nadejść w obecnym sezonie Fortnite? Pojawiły się nowe plotki.


Zwykle po aktualizacjach sezonowych, w Fortnite po jakimś czasie pojawia się pewien niedosyt. Wiele ludzi oczekuje wtedy na nadchodzące aktualizacje, aby móc ponownie zobaczyć nowości.

Całkiem sporą rolę odgrywają leakerzy. Potrafią oni zaciekawić graczy i wzbudzić oczekiwania na nowe update’y. Ostatnio w sieci pojawiło się parę nowych plotek, które informują, co może jeszcze zostać dodane w obecnym sezonie.

Co przekazują najnowsze plotki?

Reklama

Okazuje się, że sezon 2 rozdziału 5 skrywa w sobie nadal wiele zmian. Oprócz mityków, których nie ma jeszcze w grze, być może będziemy mogli zobaczyć takie nowości:

 • nowe wyzwania,
 • nowy automat,
 • powrót paru broni,
 • wydarzenie z Gwiezdnymi Wojnami,
 • nowy przedmiot do spożycia,
 • nowy tryb.

Dzisiaj pojawił się także zwiastun, który zapowiada powrót Midasa. Jest szansa, że otrzyma on także specjalny limitowany tryb gry. O nim pisaliśmy w tym artykule – klik.

Reklama

Według przecieków, w grze pojawi się nowy typ instruktaży mroku. Jak na razie są tylko znane dwa nowe rodzaje. Jeden z nich ma polegać na przejściu przez punkty kontrolne, a drugi na przetrwaniu przez 2 minuty.

Co ciekawe, według plotek, gracz będzie oznaczony na mapie dla każdego gracza. Za przeżycie otrzymamy legendarny sok siorb oraz sztabki złota.

Jeśli chodzi o wydarzenie powiązane z Midasem, pojawiły się nowe wieści na jego temat. Ten event ma posiadać specjalne automaty, które będą zawierać:

 • szczelina na wynos,
 • leczenie,
 • złote ulepszenie do broni (kosztuje 500 sztabek, zamienia broń w złoto oraz rzadkość na legendarną).

Prawdopodobnie to wszystko rozpocznie się w nadchodzących tygodniach, chociaż jest szansa, że wydarzenie zacznie się po pierwszej aktualizacji.

Reklama

Wieści mówią także o powrocie dwóch broni. Taktycznego karabinu szturmowego oraz rękodzieła. Mają wrócić do gry razem z możliwością modyfikowania ich.

Nowe kolaboracje?

Istnieją również przecieki o nadchodzących dwóch innych wydarzeniach. Jedno z nich ma opierać się na współpracy z Avatarem, a drugie z kolaboracją z Gwiezdnymi Wojnami.

O tym pierwszym szerzej pisaliśmy w tym artykule – klik.

Jeśli chodzi o Gwiezdne Wojny, to event z nimi ma zawierać:

 • bowcaster,
 • możliwy skin „Chewbacca”.

W sieci pojawił się filmik, który pokazuje jak działa nowa broń.

Video

Według plotek, wydarzenie ma rozpocząć się w okolicach maja.

Jak widać nowości będzie bardzo dużo, a wiele z nich nadal jest ukrytych. Do gry według leakerów ma wejść także „banan bogów” oraz złote kurczaki.

Warto śledzić dalsze informacje na oficjalnych kontach społecznościowych Epica. Być może dowiemy się czegoś więcej w przyszłości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite