w

Co się stanie, jeżeli podarujecie karnet na 8 sezon Fortnite komuś, kto gra na iPhone?

Fanpage Grupa

Gracze, którzy korzystają z urządzeń Apple utknęli w 3 sezonie 2 rozdziału.


Osoby posiadające urządzenia Apple nie mogą zaktualizować gry do nowszej wersji, niż 13.40. Oznacza to tyle, że nadal mogą grać, ale utknęli w 3 sezonie 2 rozdziału. Epic mówiło, że graczom tym nie będzie można robić prezentów w postaci karnetów bojowych.

Natomiast taka opcja na dzień dzisiejszy jest i jak najbardziej można komuś podarować karnet bojowy nawet i na 8 sezon. Problem w tym, że ta osoba w teorii nie może grać ani w 8, ani w 4, czy jakikolwiek inny sezon, niż 3.

Co się stanie, gdy taki gracz dostanie podarunek z karnetem?

Odpowiedź na to pytanie jest dość przewidywalna, choć samo istnieje opcji takiego podarunku jest dość zaskakujące. Gracze będą mogli otworzyć karnet i w teorii wszystko na początku się zgadza.

Niestety, szybko okazuje się, że po odbiorze prezentu zupełnie nic się nie zmienia. Nie dostajecie żadnych przedmiotów kosmetycznych, na papierze posiadacie tylko dodatkowe gwiazdki. Dlaczego więc da się darować karnety graczom korzystającym z iOS?

Głównie chodzi tutaj o możliwość zmiany platformy. Jeżeli podarujecie karnet osobie grającej na urządzeniach Apple, to ta sama osoba będzie mogła włączyć grę na innym urządzeniu. Tam wszystko się zgadza i karnet normalnie będzie się wyświetlał.

Niestety na ten moment nie ma możliwości w pełni legalnej i bezproblemowej gry w Fortnite na urządzeniach z iOS. Każdy sposób wymaga jakichś specjalnych tricków, które zazwyczaj do niczego nie prowadzą.