w

Co to za aktualizacja w Fortnite? Odkodowane nowe pliki ujawniają aktywowane urządzenie

Gracze Fortnite musieli pobrać dzisiaj dodatkową aktualizację, ważącą kilkaset MB.


Gracze Fortnite uruchamiając dzisiaj po południu grę musieli pobrać dodatkową aktualizację. Standardowo w takich przypadkach pojawia się pytanie, skąd nagle aktualizacja w środku dnia?

Odpowiedź jest prosta. Epic Games opisuje ten patch jako łatkę poprawiającą stabilność.

Dlaczego eventu można się spodziewać w każdej chwili?

Co jednak zastanawiające, to niemalże w odstępie godziny od wprowadzenia aktualizacji, leakerzy informowali o odszyfrowaniu przez Epic Games plików eventowych.

Odszyfrowano stosunkowo niewiele plików i nie zawierają one zbyt ciekawych informacji. Ważniejszy jest tutaj sam fakt ich odkodowania. Pamiętacie na pewno, że pliki eventowe zgodnie z nową polityką deweloperów są rozszyfrowywane na krótko przed wydarzeniem.

Można się więc spodziewać, że pierwsza faza wydarzenia rozpocznie się już niedługo. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób to wszystko się zacznie, natomiast trzeba być bardzo czujnym. Oprócz tego odkryto także, jak będzie wyglądać aktywowane urządzenie.

To kolejna faza wydarzenia. Prawdopodobnie zostanie aktywowana już wkrótce. Nie wiadomo kiedy, natomiast skoro Epic wprowadza dodatkową aktualizację i odkodowuje pliki, to znaczy, że czeka nas to już bardzo niedługo.