w

Co wiadomo o specjalnej broni Jonesy? Pojawiła się już 3 razy i na pewno wejdzie do Fortnite

Fanpage Grupa

Ponad 25 dni bez aktualizacji sprawiło, że gracze rozłożyli wszystkie możliwe elementy Fortnite na najdrobniejsze szczegóły.


W tym momencie wiadomo już przynajmniej o kilku broniach, jakie mają pojawić się w Fortnite. Co ciekawe, nikt nie wspominał o specjalnej broni Jonesy, która może być jednym z następnych mitycznych przedmiotów.

Broń ta jest szczeliną, która ma działać w nieco inny sposób, niż chociażby obecna w grze ryba, pozwalająca na skorzystanie ze szczeliny.

Specjalna broń Jonesy

Jonesy swoją broń pokazywał w trzech miejscach. Pierwszym był zwiastun historii Fortnite. Jest ona widoczna przez dosłownie chwilkę, ale to wystarczyło.

Drugim przypadkiem był zwiastun 5 sezonu. Tutaj Jonesy nie tylko trzyma broń, ale także jej używa, prawdopodobnie ze względu na pasujący efekt artystyczny.

Trzeci i najważniejszy raz miał miejsce przy okazji zwiastuna z The Walking Dead. To tutaj znajduje się podpowiedź odnośnie tego, czym ma się różnić broń Jonesy od normalnych szczelin.

Wprawne oko graczy zauważyło jeden szczegół. Jonesy używa broni do tego, by znaleźć się w świecie The Walking Dead, po czym robi to znowu, tym razem by uciec. Co to konkretnie oznacza? Przedmiot po użyciu nie będzie znikał. Prawdopodobnie otrzyma cooldown.

Data wyjścia to oczywiście jedna wielka zagadka i kompletnie nie wiadomo, kiedy Epic planuje wprowadzić ten dodatek do gry. Może to być aktualizacja 12.50, ale i równie dobrze 12.70 lub jeszcze późniejsza.