w

Deweloperzy pokazują kolejne nowości nadchodzące do UEFN w Fortnite. Co ujawniono tym razem?

Twórcy pokazali kolejne nowości, jakie nadejdą do UEFN w Fortnite. Czego możemy się spodziewać?


Ostatnio deweloperzy pokazali sporo zmian, jakie pojawią się w UEFN. Były one całkiem ogromne, więc wiele graczy zainteresowało się na nowo kreatywnym 2.0.

Niedawno Epic postanowił, że ujawni jeszcze więcej informacji na ten temat. Co tym razem pokazali twórcy i kiedy możemy się tego spodziewać?

Nowości nadchodzące do UEFN

Reklama

Deweloperzy ostatnio pokazali naprawdę sporo nowości, jakie nadejdą w tym roku do trybu kreatywnego i nie tylko. Mogliśmy znaleźć wśród nich np. pierwszą osobę, którą obecnie da się odtworzyć tylko w części. O tym pisaliśmy tutaj – klik.

Został pokazany także harmonogram zmian. Jakiś czas po tym twórcy zdecydowali się, aby udostępnić jeszcze więcej aktualizacji do tego silnika na ten rok.

W sieci pojawił się wygląd modyfikowalnego UI oraz specjalnych broni.

Wygląda to zdecydowanie ciekawie, a przy okazji daje graczom znacznie większe możliwości.

Obecnie wiadomo tylko, że ma się to pojawić w tym roku. Harmonogram wprowadzenia tych zmian wygląda tak:

Zmiany na rok 2024 wyglądają naprawdę obiecująco. Ten rok może być bardzo kluczowym dla Fortnite, tym bardziej kiedy Epic ogłosił, że od 2025 roku sezony Battle Royale będą tworzone właśnie w UEFN.

Warto śledzić informacje z konta społecznościowego deweloperów. Prawdopodobnie będą pojawiać się tam wzmianki o wprowadzeniu którejś z funkcji z powyższego planu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite