w

Gracze stworzyli widok z pierwszej osoby w Fortnite. Jak zrobić to samemu?

Graczom udało się stworzyć widok z pierwszej osoby w Fortnite. Jak zrobić to samemu?


Społeczność Fortnite posiada wielu bardzo kreatywnych i zdolnych graczy. Niektórzy zajmują się tworzeniem map UEFN, kiedy inni robią propozycje nowych skinów do gry.

Po aktualizacji sezonowej pojawiło się trochę nowości, a gracze odnaleźli sposób, aby odtworzyć widok z pierwszej osoby w grze. Jak zrobić to samemu?

Sposób na kamerę pierwszoosobową

Reklama

Niedawno w sieci całkiem sporą popularność zdobyły posty, które pokazują widok prosto z „oczu” postaci. Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne, aby to odtworzyć. Niestety obecnie można to wykonać tylko w trybie kreatywnym, chociaż raczej to nikogo nie zaskoczyło. Urządzenie, które pozwala na wykonanie tego, nazywa się: „kamera: okrążanie”.

Aby ją znaleźć, musimy wejść do zawartości na telefonie. Następnie należy wybrać urządzenia, tam odnajdziemy wspomniany przedmiot.

Gdy już go postawimy, podchodzimy do niego i dostosowujemy kamerę na takie ustawienia. Następnie klikamy „rozpocznij”.

Dzięki takim konfiguracjom będziemy mogli cieszyć się nową perspektywą. Jest jednak pewien problem.

Kamera jest w trybie wczesnego dostępu, a efekt nie jest wcale najlepszy. Chociaż jest już naprawdę coraz bliżej dobrego widoku z pierwszej osoby.

Działanie zależy również od posiadanego skina, niektóre mają po prostu większą głowę. Czasami trzeba zmienić ustawienia, aby osiągnąć lepsze efekty na niektórych mechanikach w grze, nie da się ustawić idealnie wszystkiego.

Na podanych wyżej wartościach będzie to prezentować się mniej więcej tak:

  • Widok z pierwszej osoby ze skrzydłami Ikara

Obecnie nie ma raczej lepszego sposobu na taką właśnie perspektywę. Być może za jakiś czas się to zmieni. Według leakerów Epic miało coś testować z widokiem z pierwszej osoby.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite