w

Dlaczego coraz więcej graczy rezygnuje z noszenia skinów w Fortnite? Odkryto, że są związane z FPS

Coraz więcej profesjonalnych graczy porzuca kompletnie korzystanie ze skórek w Fortnite.


Przedmioty kosmetyczne są jedną z najważniejszych, o ile nie najważniejszą częścią Battle Royale od Epic Games. Dlaczego więc ktoś miałby rezygnować z ich noszenia na rzecz podstawowych skinów tzw. “Bambinków”?

Gracze odkryli, że konkretne skórki mają wpływ na ilość klatek na sekundę podczas meczów. Póki co najbardziej widać to przy stosunkowo nowym skinie o nazwie “Blaze”.

Blaze zaburza ilość FPS?

Każdy gracz zawsze dąży do posiadania jak największej ilości klatek na sekundę. To one definiują, jak bardzo płynna jest gra. Społeczność wskazuje, że skórka Blaze i kilka innych mają wpływ właśnie na FPS.

Skin “Blaze” ma zmniejszać ilość klatek nawet do 30. Nie jest to coś potwierdzonego, natomiast coraz więcej osób po prostu przestawia się na podstawowe skórki. Szczególnie widać to wśród profesjonalnych graczy i “spoceńców”, którzy wyniki stawiają ponad wszystko inne.

Bardzo możliwe, że po licznych zgłoszeniach Epic podejmie jakieś działania w celu poprawy tej sytuacji. W końcu to skórki są jednym z głównych źródeł przychodów dla twórców Fortnite.