w

Dlaczego następna aktualizacja Fortnite może być większa, niż zazwyczaj?

Epic wprowadziło niemały chaos w oznaczeniach aktualizacji. Skąd to się wzięło?


Youtuberzy nagrywają swoje filmy już sami nie wiedzą, jaka obecnie jest wersja Fortnite. Czasem podają, że mamy już 13.01, czasem 13.10, a czasem 13.10.1. Jaka jest obecna wersja tak naprawdę?

To nadal 13.00. Nic się nie zmieniło od startu sezonu, a ostatni patch nie był w żaden sposób numerowany. Skąd w takim razie powstała plotka o tym, że mamy już 13.10 i dlaczego następny patch może być większy?

Następna aktualizacja będzie większa, niż zazwyczaj?

Epic Games wysłało do twórców informację o tym, że w przyszłym tygodniu odbędzie się aktualizacja 13.20. Wiele osób uznało, że jest to równoznaczne z tym, że wraz z wprowadzeniem słoików ze świetlikami zmieniła się wersja gry.

Ale nie, nie zmieniła się. Nadal mamy 13.00. Nie było żadnych nowych skinów, nowych przecieków etc. Można było to potraktować, jako aktualizacja zawartości, czyli na upartego 13.00.1.

WIADOMOŚĆ, KTÓRĄ OTRZYMALI TWÓRCY TREŚCI

Wszystko wskazuje na to, że Epic złączy dwie aktualizacje i kompletnie pominie patch 13.10. Może to oznaczać, że będziemy mieli większy update, niż można się było tego spodziewać. Patch 13.20 został dodany już na serwery testowe, co wskazuje, że deweloperzy po prostu pominą wersję 13.10.

To jednak dobra informacja dla wszystkich, którzy oczekują nowości. A tych w plikach trochę jest. Nowa strzelba, race, czy samochody. To wszystko póki co czeka na swoją kolej. Bardzo możliwe, że coś z tych trzech rzeczy wejdzie już w przyszłym tygodniu. Dokładnego dnia oczywiście nikt nie zna, natomiast można się domyślać, że będzie to wtorek.