w

Dlaczego Thanos może powrócić do Fortnite? Sugerują tak nowe przecieki

Fanpage Grupa

Wygląda na to, że Thanos może stać się nowym NPC, a jego skin ma szansę na pojawienie się w sklepie.


Thanos oryginalnie pojawił się w Fortnite jeszcze w 2018 roku, wywołując spore emocje. Głównie przez wzgląd na jego rękawicę, której zdobycie dawało dodatkowe supermoce. Wszystko to w ramach trybu okresowego “Koniec gry”.

Teraz pojawiły się przecieki sugerujące, że Thanos może wrócić do gry. To nawet miałoby sens, skoro ten sezon mija pod znakiem łowców etc.

Informacje przedstawione poniżej nie są potwierdzone i nie należy ich w ten sposób traktować. Wszystko w tej sprawie może się jeszcze zmienić.

Thanos powróci do Fortnite?

Informacje o powrocie Thanosa pochodzą z przecieków. Główną wskazówką jest fakt, że Epic zaktualizowało folder ze skinami oznaczonymi jako XL. Przypomnijmy, że skiny dzielą się na kilka wielkościowych kategorii. Mamy zwykłe, później L, czyli przykładowo Brutusa i na końcu XL.

Oznaczenie ExtraLarge ma w tym momencie tylko jedna postać – Thanos. Nic więc dziwnego, że zaczęły się spekulacje na temat jego powrotu. Warto wspomnieć, że w grze ma się pojawić jeden dialog, który może, ale nie musi być związany z Thanosem.

Należy jednak również dodać, że Epic mogło zaktualizować ten folder z zupełnie innego powodu, przykładowo dodania innego skina z tym oznaczeniem.

Tu pojawia się kolejna teoria mówiąca o tym, że może chodzić o Petera Gryffina z Family Guy. On też ma duży model i być może to on trafi do tej kategorii. Nic w tej sprawie nie jest jeszcze ani potwierdzone, ani przesądzone. Trzeba po prostu czekać.

Sytuacja ta najprawdopodobniej wyjaśni się w okolicach tego cyklu (czyli 15.40), ewentualnie w następnym. Przypomnijmy, że aktualizacja 15.50 będzie ostatnią, jaka pojawi się w 5 sezonie 2 rozdziału.