w

Czego spodziewać się aktualizacji 15.50 w Fortnite? Skiny, lokacje, event i więcej

Fanpage Grupa

Przed graczami Fortnite stoi już ostatnia aktualizacja w tym sezonie, oznaczona jako 15.50.


Aktualizacja 15.50 może zostać wprowadzona tak samo w przyszłym tygodniu, jak i dopiero za dwa tygodnie, w okolicach 2-3-4 marca 2021. Będzie to jednocześnie ostatni patch, jaki pojawi się w tym sezonie, a to sprawia, że może być naprawdę bardzo interesujący.

Czego należy się po nim spodziewać? Kilku rzeczy, z czego najważniejszy wydaje się potencjalny event na koniec sezonu.

Czego spodziewać się po aktualizacji 15.50?

W tym update powinny się pojawić pliki eventowe. Pewnie będą zaszyfrowane, ale zdecydowanie leakerzy zapewne ujawnią chociaż rąbka tajemnicy. Teorii o końcu sezonu jest tak dużo, że trudno cokolwiek sensownego z tego wybrać. Trzeba niestety czekać.

Co jeszcze? Oczywiście przedmioty kosmetyczne, w tym nowe skiny w ramach kolejnych portali. W tym momencie najwięcej mówi się o Larze Croft i WandaVision – żadna z tych współprac nie została oficjalnie potwierdzona.

Można się również spodziewać zmian na mapie. Trudno powiedzieć, czy wyjdą one w 15.50, czy może już 16.00, ale istnieje duża szansa na powrót Pagód Pomyślności.

Wszystko to nabrało tempa po dodaniu nowego ekranu ładowania dla lutowej Ekipaki, który prezentuje właśnie tę miejscówkę w nieco innym stylu.

Przedmioty w grze

Sporo będzie się działo w kwestii przedmiotów, tak samo kosmetycznych, jak i tych dostępnych na wyspie. Po pierwsze, powinien wyjaśnić się motyw ze złotą wersją zbieraka. Ten najpierw został dodany do szafek, a następnie go usunięto wraz z jedną z łatek.

Po drugie, do plików powinien zostać wprowadzony nowy zestaw na marcową Ekipakę. Może on też już być w plikach, więc w sumie może nie trzeba będzie czekać do początku marca na jego pełne ujawnienie.

Być może nadchodząca współpraca z Fall Guys doda także coś do Fortnite – tutaj też jest spora szansa na to, że Epic jakoś do tego nawiąże.

Nadal także nie wiadomo, co ze skinami NFL. Mogą zostać kiedyś wprowadzone, ale nie muszą.

 

Dodatkowo przypomnijmy, że w plikach jest informacja o gazowej rybce. Ta jest “w trakcie tworzenia”, więc ma sporą szansę na wyjście w 15.50.

W plikach i zapowiedziach jest wiele nowych broni. Wśród nich między innymi “Air Strike”.

Inne z mniejszą szansą

Nowościami, które mogą się pojawić w każdym momencie, są dodatki. Zarówno do broni jak i pojazdów, o czym można więcej się dowiedzieć w tym artykule. To jednak temat, który Epic rozwija od wielu miesięcy i nie należy się jakoś szczególnie na niego szykować.

Deweloperzy mogą wydać dodatki tak samo w przyszłym tygodniu, jak i w przyszłym roku. W tym temacie nic jeszcze nie jest do końca potwierdzone.