w

Dlaczego według Izaka obecnie nie da się grać w Fortnite? “Jakie to jest g*wno ta gierka”

Izak to jeden ze streamerów, który poświęcił na Fortnite naprawdę wiele czasu.


Izak to popularny streamer Twitch, który w sumie transmitował Fortnite przez ponad tysiąc godzin. Od 2016 na jego kanale częściej pojawiało się tylko CS:GO. Od dłuższego czasu Izak nie ruszał zbytnio Fortnite, natomiast przy okazji ostatniego wyzwania na chwilę wrócił do Battle Royale od Epic Games.

Zadanie było stosunkowo proste, wygrać mecz. Okazało się, że wcale nie jest to takie łatwe, bo Fortnite przeszło naprawdę wiele zmian.

Dlaczego według Izaka nie da się grać?

Fortnite u Izaka oglądało średnio ponad 11 tysięcy ludzi. Wszyscy chyba pamiętają początki tej gry, gdy zmagania streamera śledziło po kilkadziesiąt tysięcy osób jednocześnie. Te czasy jednak minęły i dzisiaj wygląda to nieco inaczej.

Podczas ostatniej transmisji Izak czasami wspominał o tym, jak obecnie wygląda Fortnite i dlaczego jego zdaniem obecnie praktycznie nie da się grać.

Shot: KULARZ SZOTY

“Jaka ta gra jest beznadziejna powiem ci. Jezus Maria, jakie to jest g*wno ta gierka teraz, to jest szok. Masakra, masrakra. Co się dzieje w tej grze to jest szok. Nie da się w to grać teraz. Gościu se wyskakuje z jakimiś kulami w ogóle, co to się stało, nie wiem, nie mam pytań.”

Według streamera, obecnie Fortnite jest “g*wnem” głównie ze względu na przedmioty i mechaniki, jakie dostępne są w grze. Podobnie uważa wiele osób, choć nadal w Battle Royale grają miliony osób.