w

Pomiędzy sezonami Fortnite znowu będzie przerwa? Darmowy przedmiot za oglądanie eventu i więcej

Fanpage Grupa

Zgodnie z przewidywaniami, dzisiejsza aktualizacja przyniosła nowe informacje o końcu 4 sezonu w Fortnite.


Już od dłuższego czasu wiadomo, że nowy event w Fortnite skupi się przede wszystkim na Galactusie. Teraz pojawiło się jednak o wiele więcej informacji. Jedną z najciekawszych jest ta odnośnie planowanej przerwy pomiędzy sezonami.

Leakerzy odkryli, że wydarzenie będzie zawierało niektóre elementy znane z czarnej dziury. Co więcej, pojawi się też napis “Ciąg dalszy nastąpi”.

Co wiadomo o nadchodzącym evencie?

Ten napis sugeruje, że faktycznie pomiędzy S4, a S5 może nastąpić kilkudniowa przerwa. Zupełnie tak, jak kiedyś pomiędzy 1, a 2 rozdziałem. Miałoby to sens, bowiem w plikach pojawiły się też informacje o trybie eventowym.

Ten z kolei został opisany:

“Defend the Island to save all Reality!”

Czyli po tłumaczeniu, chroń wyspę, by uratować całą rzeczywistość. Jeżeli jest to w jakikolwiek sposób związane z czarną dziurą, to może to oznaczać nawet nową mapę.

Informacji jest więcej, ale są one bardzo ogólne. Wszystko przez to, że leakerzy sami się umówili, że nie będą zdradzać większych informacji odnośnie tego, co nadchodzi. Podzielono się jeszcze dźwiękami i to w zasadzie tyle, jeżeli chodzi o wydarzenie. Reszta to już tylko czyste spekulacje i domysły.

Galactus na pewno dotrze do wyspy i na pewno będzie trzeba z nim walczyć. Wynik tej bitwy jest, póki co, nieznany i jak dowiadujemy się z przecieków, przegrana może oznaczać unicestwienie wszystkiego, co znamy.