w

Do Fortnite wejdzie współpraca z drobnym, polskim akcentem. Prawdopodobnie już za kilka godzin

Fanpage Grupa

Normalnie nie budziłoby to większych emocji, ale tym razem pojawia się mały, ale jednak polski akcent.


Kolaboracji, jakich ma się podejmować Epic, jest cała masa. Trudno nie odnieść wrażenia, że w ostatnich dniach mamy natłok informacji o tym, z kim i dlaczego ma współpracować Fortnite. Dzisiaj leakerzy informują, że w sklepie prawdopodobnie pojawią się przedmioty inspirowane serialem “Hawkeye”.

Podejrzewano nawet, że zestaw wyjdzie już w nocy, ale finalnie tak się nie stało. Istnieje więc szansa, że premierę przełożono albo na następny sklep, albo na popołudnie.

Nadchodząca kolejna współpraca

Hawkeye to serial, który wyemitowano 24 listopada i posiada dopiero 3 odcinki. Mogliście zupełnie o nim nie słyszeć, bo dostępny jest w ramach Dinsey+. Co jednak bardziej interesujące, to gra w nim również Polak, konkretnie Piotr Adamczyk.

Polski aktor był obecny na premierze w Hollywood i co ciekawe, pojawił się nawet na kanale polskiego youtubera nagrywającego materiały o swoich studiach filmowych. Trip Hunter uchwycił go, gdy ten udzielał wywiadów.

Fot. Trip Hunter na Youtube | https://www.youtube.com/watch?v=QUXCmv179Sg

Raczej nie należy się spodziewać, że w Fortnite pojawi się skórka postaci granej przez polskiego aktora, ale kto wie. Póki co należy to traktować jedynie jako ciekawostkę.

Na pewno ciekawie byłoby zobaczyć jakieś większe powiązanie Polski z Fortnite, ale póki co wszystko sprowadza się do tej samej śpiewki o polskim studiu, o kształcie oryginalnej mapy etc.