w

Do sprzedaży wrócił skin Fortnite warty kilkaset złotych. Nadal nie jest tanio

Fanpage Grupa

Do sprzedaży powrócił skin, którego zdobycie jest w tym momencie bardzo trudne.


W historii Fortnite było wiele różnych przedmiotów kosmetycznych, sprzedawanych zupełnie poza normalnym sklepem w grze. Przedmioty te często stawały się dość unikalne, bowiem dołączane były przykładowo do nowych konsol.

W tym przypadku było podobnie. W efekcie, w Internecie nie ma zbyt wiele ofert kupna tej skórki, a sprzedawcy spokojnie mogą podnosić cenę. W tym momencie ta waha się od 300 do 400 złotych.

Skórka wróciła do sprzedaży, ale nadal nie jest tanio

Chodzi tutaj o skin rycerza, który do dzisiaj miał status bardzo rzadkiego. Czy coś się zmieni? Raczej nie, bo nadal trzeba za niego sporo zapłacić. Skórka dołączana jest do kontrolera z konsol Xbox, ale jest także wersja bez kontrolera z samym skinem.

Skórka sama w sobie jest oceniana raczej średnio, ale ma swoich fanów. Do zestawu dołączany jest skin, jego plecak oraz 500 V-Dolców.

W tym momencie kontroler w takim zestawie można kupić w Ameryce, natomiast są informacje, że dotrze to także do Polski. Druga wersja jest już bez kontrolera.

Cena w tym momencie jest nieznana, do tej pory sprzedawcy mogli tak naprawdę ustalać swoją cenę, dlatego skórka była tyle warta.

Teraz prawdopodobnie trochę się to zmieni, ale nadal mowa tutaj raczej o czymś, co pozostanie rzadkie.