w

Dość zaskakujące tło, które pojawi się w lobby w Fortnite. Leakerzy wypatrzyli je na zwiastunie

Fanpage Grupa

Leakerzy zajmujący się Fortnite wrócili na chwilę do tego, co pokazywało samo Epic. Okazało się, że w jednym ze zwiastunów ujawniono coś ciekawego.


3 sezon mija pod znakiem drzewa rzeczywistości. Jest to naprawdę ciekawy motyw i można by było sądzić, że tak naprawdę wszystko będzie się kręciło wokół tego – od gry, po lobby i większość różnych elementów Fortnite.

Tymczasem osoby związane z przeciekami dotarły do czegoś, co trudno nawet interpretować czy przypisać do jakiejś konkretnej rzeczy. Prawdopodobnie będzie to miało sens dopiero za kilka tygodni, a może i miesięcy.

Dziwne lobbby do Fortnite

Na jednym z materiałów Epic widoczne jest dość dziwne tło do lobby, które nijak pasuje do obecnego klimatu gry. Widać tam coś w rodzaju pola. Ale dlaczego, po co i z jakiej okazji ono się tam znalazło?

Możliwe, że będzie to miało związek z kolejnymi, letnimi wydarzeniami. Pamiętajmy, że Epic oficjalnie przyznało, że to, co ogłoszono do tej pory, to jedynie wstępniak do pełnoprawnego lata w Fortnite. I oby tak było, bo ta grafika nie za bardzo ma na ten moment nie ma najmniejszego sensu.