w

Okazuje się, że to ten tryb jest najlepszy do zdobywania XP. Osoba z najwyższym levelem potwierdza

Fanpage Grupa

Okazuje się, że Oszuści wcale nie są najlepszym trybem do wbijania XP. Oczywiście przyjmując, że nie robicie żadnych exploitów i nie korzystacie z błędów.


LootStation, osoba, która na tę chwilę ma najwyższy poziom w całym Fortnite (490), pokusiła się o sprawdzenie, jaka metoda na ten moment jest najlepsza do zdobywania XP. Okazuje się, że wcale nie Oszuści – coś innego dało radę wyprzedzić ten tryb.

I jest to dobra wiadomość, bo optymalne zdobywanie XP w tym trybie wymaga posiadania 3 kont alternatywnych, dzięki którym maksymalizuje się PD. LootStation zrobił prosty test, porównał granie w dwóch trybach przez równą godzinę, a wyniki pokazał światu.

Jak najlepiej zdobywać XP?

Maksymalizując ilość otrzymywanych punktów XP, w trybie Oszuści gracz dał radę wyciągnąć 164 tysiące XP w godzinę.

Bez żadnych błędów, bugów, exploitów. Jedyną pomocą były w tym przypadku konta alternatywne – to dość problematyczne dla osób, które nie posiadają w domu przykładowo 4 komputerów.

O tyle dobrze, że jest inna metoda. Okazuje się, że wystarczy grać w Team Rumble, czyli Naparzankę. Granie przez godzinę, które polega na otwieraniu wszystkich skrzynek, zbieraniu owoców, amunicji etc. dało graczowi 180 tysięcy XP.

Nieoficjalnie jest to więc najlepszy sposób na “legalne XP”. Nie wymaga to nawet posiadania “altów”, wystarczy wejść i zbierać wszystko, co zobaczycie w zasięgu wzroku. Latać na największe lokacje i kontrować XP.