w

Epic chciało kupić od niej grafiki do Fortnite. Artystka wyśmiała kasę, jaką jej zaproponowano

Fanpage Grupa

Deb, jedna z artystek tworzących różnego rodzaju grafiki, opublikowała informację o tym, ile Epic zaproponowało jej za odkupienie grafik.


To bardzo ciekawa sytuacja – prawdopodobnie po raz pierwszy opisano publicznie stawki, na jakie mogą liczyć artystki i artyści pracujący z Epic. Brakuje jednak konkretnych szczegółów na temat zakresu prac.

W każdym razie jedna z artystek ujawniła, że Epic chciało odkupić jej prace i prawa autorskie do nich za konkretną kwotę. Deb uznała, że to zdecydowanie za mało, szczególnie że straciłaby prawa do dalszej odsprzedaży.

Ile Epic proponowało?

Jak czytamy w informacji od Deb, Epic proponowano 3 tysiące dolarów. Dobrze widzicie, wpis ten zdobył na ten moment ponad 123 tysiące polubień. 3 tysiące dolarów to w przeliczeniu po dzisiejszym kursie 13.3 tysiąca złotych.

Duże emocje wzbudziła także odpowiedź, jest tu bowiem kilka ostrych słów skierowanych do Epic. Sama influencerka uważa, że to bardzo mała kwota w zamian za ilość pracy.

Dodano także konkretne przykłady tego, co Epic mogło dostać, gdyby zaoferowano większe pieniądze:

W Polsce te 12 tysięcy złotych mogą się wydawać nawet spoko opcją, ale ilość pracy przy tych grafikach zapewne była bardzo duża, więc trudno się dziwić, że za granicą te 3 tysiące dolców nie robią wrażenia.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite