w

Epic Games pozwało kolejnego testera za ujawnienie informacji o rozdziale 2 Fortnite

Fanpage Grupa

Epic Games  pozywa kolejną osobę za przecieki na 2 rozdział Fortnite.


2 rozdział Fortnite był chyba pierwszym, w którym faktycznie mieliśmy kilka przecieków jeszcze przed oficjalnymi ogłoszeniami. Informacje nie pochodziły jednak z plików, więc w większości były ignorowane przez samych graczy.

Tymczasem przecieki były prawdziwe. Jak się okazuje, właśnie została pozwana kolejna osoba za ujawnienie informacji o 2 rozdziale za wcześnie.

Kolejny pozew

Tym razem chodzi o osobę, która publikowała informacje odnośnie 2 rozdziału Fortnite za pośrednictwem 4chana. Spod nicku “chaad4” miały wyjść bardzo szkodliwe szczegóły odnośnie nadchodzących nowości.

Nie podano niestety, o który przeciek konkretnie chodziło. Było ich kilka, ten najbardziej znany to oczywiście cała mapa.

Mieliśmy też filmiki, ale tutaj chodziło o zrobienie zdjęcia i wysłanie sobie na maila. Szczerze mówiąc nie przypominamy sobie, by wyciekło jakieś zdjęcie oprócz samej mapy.

Kto to był?

Osobą kryjącą się za nickiem “chaad4” był tester, który miał sprawdzić jak wygląda i działa 2 rozdział Fortnite. Na jego nieszczęście, kamery w miejscu pracy zarejestrowały moment wyciągnięcia telefonu i zrobienia zdjęcia.

Teraz tester będzie musiał zapłacić około 85 tysięcy dolarów, jeżeli oczywiście sąd uzna jego winę.