w

Epic Games wyłączyło tę mechanikę z gry

Epic Games tymczasowo wyłączyło tę mechanikę z gry.


To normalne, że w grach występują błędy, w szczególności kiedy gra otrzymuje dużo aktualizacji. Niektóre błędy wzbudzają w graczach złość, ale niektóre błędy potrafią być mniej szkodliwe, a bardziej zabawne.

Czasami zdarza się tak, że Epic Games kompletnie wyłącza jakąś mechanikę przez błąd. Tak jest tym razem. Twórcy musieli kompletnie wyłączyć mechanikę, bo ta powodowała crash gry. Takie błędy zdecydowanie nie należą do najprzyjemniejszych.

Którą mechanikę wyłączono?

To nie pierwszy raz, kiedy Twórcy wyłączają mechanikę w grze. Tym razem padło na sprintowanie podczas grindowania na szynach. Nie jest to jakoś bardzo kluczowa mechanika, jednak pomagała ona w przemieszczaniu się po mapie. Warto jednak zaznaczyć, że mechanika jest wyłączona nie tylko w Battle Royale, ale także w kreatywnym. Na profilu Fortnite Status możemy znaleźć post odnośnie tej sytuacji.

Jesteśmy świadomi odnośnie błędu, który może powodować dla graczy crash gry kiedy sprintuje się na szynach do grindowania zarówno w Battle Royale oraz wyspach autorów.

W międzyczasie, wyłączyliśmy sprintowanie podczas grindowania, aby zapobiec crashom podczas gdy my badamy problem. Uwaga do twórców, to może znacząco wpłynąć na doświadczenia, w których używa się szyn do grindu.

To nie wszystko.

Okazuje się, że jest jeszcze jeden element, który powoduje crash gry, nie został on jednak wyłączony, bo jest to kluczowa mechanika gry. Chodzi tutaj o otwieranie mapy.

Witajcie wszyscy, jesteśmy świadomi, że gracze mogą doświadczyć crashu po otwarciu ich mapy w Battle Royale.

Zostanie to naprawione w przyszłej aktualizacji gry.

Z błędami jest bardzo różnie, niektóre błędy powracają cały czas. Przykładem takich błędów, jest zdecydowanie mechanika z sezonu 5 rozdziału 2. Mechanika ruchomych piasków była bardzo problematyczna. Ostatecznie, mechanika istniała w grze przez krótki czas.

ZOBACZ – Dlaczego mechanika ruchomych piasków w Fortnite została wyłączona? Chodzi o ten błąd

Pozostaje czekać na dalsze informacje w tej sprawie od Epic Games.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Fortnite