w

Epic opisuje 5 sezon w Fortnite jednym słowem. Jakie dokładnie jest to słowo?

Już dzisiaj wieczorem w Fortnite odbędzie się nowy event, a jutro wystartuje kolejny, 5 sezon.


O nadchodzącym evencie wiadomo już całkiem dużo. Gracze prawdopodobnie będą musieli ochronić mapę przed Galactusem, który jest bardzo zainteresowany energią wytworzoną przez punkt zerowy.

Na pewno dużą rolę odegrają tutaj postacie Marvela, które dostaną możliwość używania swoich supermocy. Epic zaczyna ujawniać także, czego spodziewać się po 5 sezonie.

Jak Epic opisuje 5 sezon?

Wczoraj Mark Rein, współzałożyciel Epic Games miał napisać jedno słowo, które idealnie jego zdaniem opisuje nowy sezon. Jakie to dokładnie słowo?

“Chaotyczny”

Czy “chaotyczny” nam cokolwiek mówi? I tak i nie. Na pewno można się spodziewać ogromnych zmian, które na początku trudno będzie zrozumieć i do których trudno będzie się przyzwyczaić.

Drugą osobą, która coś napisała o sezonie jest Donald Mustard. Ten z kolei wspomniał, że Fortnite niedługo stanie się jeszcze bardziej szalony.

“Oooohhhh tylko poczekaj! Zaraz stanie się jeszcze bardziej szalony, niesamowity.”

O tym przekonamy się już niedługo. Dzisiaj o godzinie 22:00 rozpoczyna się event, po którym prawdopodobnie Epic wyłączy serwery aż do jutra. Dokładna godzina startu ani długość przerwy nie jest jeszcze znana.