w

Epic podjęło bardzo ważną decyzję odnośnie Fortnite. Zostało to całkowicie usunięte z gry

Fanpage Grupa

Epic posłuchało graczy, którzy narzekali na jeden z bardzo istotnych elementów.


Stało się to, o co wiele osób prosiło. Epic dość rzadko słucha społeczności w tego typu kwestiach, ale tym razem uznano, że faktycznie nie ma większego powodu, by obecnie w grze znajdowała się mgła.

O jej usunięcie gracze prosili wielokrotnie, wskazując na to, że niczemu ona nie służy i jedynie ogranicza widoczność. Epic uznało, że społeczność faktycznie ma rację i pora coś z tym zrobić.

Mgła usunięta z Fortnite

Decyzję o usunięciu mgły ze wszystkich „istotnych” trybów gry podjęto wczoraj. Dzisiaj więc, grając w Fortnite, jej nie zobaczycie.

Warto wspomnieć, że nadal nie ma tutaj mowy o tej lekkiej i średniej mgle. Epic usuwa jedynie tę najcięższą. Informacje o tym są sprzeczne, bo niektórzy wskazują, że ogólnie mgły będzie mniej, inni piszą, że jej częstotliwość się nie zmieniła.

Zmiany są oceniane przez graczy bardzo pozytywnie i trudno się dziwić. W końcu mgła to jeden z elementów gry, który był i nadal będzie krytykowany. Ta najcięższa mgła przypominała ludziom granie w Minecrafta z renderem na poziomie 2 kratek.

DołączObserwuj
Więcej z Fortnite